26.10.2022 р. відбувся день циклової комісії клінічних дисциплін №2

розміщено в: Події | 0

 В рамках дня Циклової комісії клінічних дисциплін №2 відповідно до плану було проведено відкрите засідання предметного гуртка «Імунопрофілактика» під керівництвом Прокопенко Т.Б.,  Налісної Т.М. на тему “Ротавірусна інфекція”. Гуртківцями проведено анкетування серед студентів щодо обізнаності про цю інфекцію, її наслідки і методи її запобігання, а на засіданні обговорені результати опитування та підготовлені презентації про ротавірусну інфекцію і щеплення, які проводять для її профілактики.

У сьогоденній ситуації російсько-української війни є актуальними рекомендації викладача педіатрії Лихачової М.В. щодо підтримки психоемоційного стану наших студентів. Дотримання наданих порад допоможе подолати прояви негативного стресу, керувати своїм психоемоційним станом, підвищити ефективність навчання та якість життя.

Викладачем Ліщенко Я.А. був підготовлений інформаційний ролик до дня боротьби з раком молочної залози. В ньому було висвітлено питання ранньої діагностики, самообстеження та профілактики даного захворювання.

Викладачами Наказним О.В., Кравцовим В.В. була проведена лекція-бесіда «Екстрена контрацепція в надзвичайних ситуаціях» за участю студентів випускних груп фельдшерського відділення. В ході проведення лекції були означенні основні особливості запобігання небажаної вагітності та захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, під час військової агресії рф.