22 Pushup Challenge

розміщено в: Події | 0

Студенти Черкаської медичної академії прийняли естафету від своїх колег з інших навчальних закладів та долучилися до флешмобу 22 Pushup Challenge на підтримку ветеранів бойових дій, підтримку воїнів та популяризації здорового способу життя.
Особливістю масового заходу в академії стало те, що участь у ньому взяли студенти першого та другого курсів – «спецфельдшери», підготовку яких академія поновила у 2015 році. Вони навчаються за особливими програмами і зможуть надавати медичну допомогу як в умовах мирного часу, так і під час бойових дій.
Фізичній підготовці майбутніх спецфельдшерів приділяється значна увага, адже такий фахівець повинен вміти витягнути травмованого з автомобіля після аварії, надати допомогу постраждалому чи пораненому на полі бою та евакуювати його з максимальною безпекою для власного здоров’я.
Перед початком флешмобу студенти отримали настанови та підтримку від ректора академії, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, доцента, почесного професора Інни Яківни Губенко.
Студенти груп І ф Б (9) і ІІ ф Б (9) передають естафету студентам фельдшерських груп медичних коледжів України!