17 листопада – День циклової комісії математики та інформатики. Викладачі циклової комісії вітають всіх студентів та викладачів Черкаської медичної академії з Міжнародним днем студентів!

розміщено в: Події | 0

Пропонуємо до Вашої уваги роботу студентського лекторію, яку можна переглянути, перейшовши за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MHizZltbA04

Запрошуємо на хвилину спілкування присвячену Міжнародному дню студентів, ознайомлення за посиланням: https://youtu.be/5WOaLDEEVEU

Циклова комісія математики та інформатики Черкаської медичної академії працює над дослідженням науково-методичної проблеми на тему «Формування наукового світогляду, системного і критичного мислення, інформативної культури студентської молоді методами і засобами навчання на основі ІКТ». Це питання надзвичайно актуальне саме в час здійснення процесу дистанційного навчання.

В рамках дня циклової комісії викладачі Головня Т.Л. та Гайдай П.О. провели відкрите засідання гуртка «Квант» на тему: «Радіація як фізичне явище: природа, закони дії, вплив, наслідки», де розглянули важливі та актуальні аспекти впливу йонізуючого випромінювання на організм людини та наслідки ураження, правильне харчування в умовах радіаційного зараження місцевості та важливі поради у випадку раптового виникнення радіаційної небезпеки ( детальніше за посиланням: https://youtu.be/_SlMt5Ap9eA)

З метою покращення рівня володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою, викладачі циклової комісії провели цикл занять з «Основ комп’ютерної грамотності» для лаборантів Черкаської медичної академії.