17 ЛИСТОПАДА ‒ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

В Україні  Міжнародний день студента святкують разом із світовою та європейською спільнотою. Варто зазначити, що в сучасному світі  День студента позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень.

​         Студенти України доводять, що саме вони є великою рушійною силою, і саме вони будуть творити майбутнє української незалежної держави! Молодь завжди дотична до важливого завдання – змінювати світ на краще. Українські студенти разом з усім народом нашої держави, демонструють свою незламність, патріотизм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну! Тож нехай це свято об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!

​         Студентська пора – найкраща в житті. Нехай кожен ваш крок, шановні здобувачі освіти, буде спрямований до вершин успіху, а роки навчання запам’ятаються не лише труднощами, а й радісними моментами та новими знайомствами! Нехай у вас буде багато цікавих предметів, захоплюючих лекцій та, звичайно ж, відмінних оцінок! Нехай ці  роки стануть для вас часом не лише навчання, а й дивовижних відкриттів, зустрічей із цікавими людьми та моментами щастя. Бажаємо вам бути сміливими у пошуках нових ідей, знаходити натхнення у дрібницях бути впевненими у своїх силах.

З ДНЕМ СТУДЕНТА!