16 вересня уся фармацевтична спільнота України відзначає День фармацевта!

розміщено в: Оголошення, Події | 0

Історія Дня фармацевтичного працівника в Україні розпочалася у 1999 році. Ініціатором появи свята став Національний фармацевтичний університет.

У фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тис. фармацевтів на більш ніж 5 тисячах підприємствах. Вітчизняні виробництва експортують ліки в 25 країн світу, а асортимент медикаментів регулярно поповнюється.Їхня праця є дуже важливою для всього суспільства. Оскільки Фармація є однією із найважливіших складових системи охорони здоров’я.

Фармацевт – спеціаліст, який володіє змістовними знаннями з аптечної роботи, технологій із виготовлення ліків, відпуску лікарських препаратів і перевірки лікарських рецептів. Фармацевти не тільки реалізують ліки, але також створюють їх і досліджують, перевіряють якість, забезпечують правильне зберігання і використання, розробляють інструкції із застосування. Вони працюють в аптеках, лабораторіях і фармацевтичних компаніях, консультують клієнтів. Фармацевтичні фахівці володіють знаннями в області хімії, біології й отримують спеціальні вміння у процесі професійного навчання.